Montaż okien Velux

Montaż okna PTP Fakro

Sławomir Orzeł
Listopad 17 2016

Montaż okien dachowych wydaje się być dość prostą czynnością dobrze znaną dekarzom. Jak pokazuje praktyka oraz ilość wykonywanych poprawek przez  firmę Bemar, wynikających z błędów, zaniedbań oraz braku wiedzy wykonawczej i doświadczenia, nadal jest to skomplikowany element prac dekarskich.

Korzystamy z wieloletniej praktyki i doświadczenia zdobytego na specjalych szkoleniach dekarskich organizowanych przez fabryki okien dachowych.

Szkolimy się w zakresie nowych produktów oraz zmian wprowadzanych przez producentów. Korzystamy z oryginalnych produktów producentów oraz systemowych rozwiązań badanych w  laboratoriach na które producenci dają wieloletnie gwarancje.

Dziś okna dachowe to nie tylko podstawowe materiały do budowy domu, ale cały system elementów montażowych zapewniających szczelność połączenia okna dachowego z połacią dachu oraz docieplenie rejonu wokół okna co jest ważne przy realizowaniu obiektów o podwyższonych parametrach termoizolacyjnych.

Wszystkie prezentowane zdjęcia są własnością firmy BEMAR i podlegają ochronie na mocy ustawy. Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów.

Przygotowanie miejsce na okno dachoweWycinanie otworu na okno dahcowe Fakro PTPOkno Fakro PTP

Udostępnij