Montaż okien Velux

Sterowanie Elektryczne VELUX INTEGRA®

Sławomir Orzeł
Wrzesień 26 2017

panel ścienny KLR 200

W pomieszczeniach z oknami o górnym otwieraniu istnieje możliwość podniesienia komfortu dzięki zamontowaniu w naszych oknach silnika elektrycznego KMG, tworząc system VELUX INTEGRA®. Silnik taki wraz z dotykowym panelem KLR 200 pozwala nam na zdalne sterowanie oknem, roletami zewnętrznymi, dekoracyjnymi i wentylacją.

Panel dotykowy KLR 200

System VELUX INTEGRA® to bardzo wygodne rozwiązanie do twojego domu. W systemie zainstalowanych jest 9 fabrycznych programów do sterowania oknami i ich wyposażeniem. Z dodatkowych funkcji wyróżnić możemy Tryb Wakacyjny, który sprawia wrażenie obecności kogoś w domu, albo tryb Wyjście z Domu zamykający wszystkie okna gdy opuszczamy dom. Ponadto zainstalowane są programy dostosowujące system wentylacji i nasłonecznienie do trybu życia mieszkańców oraz możliwość stworzenia własnych programów, uzależnionych od indywidualnych preferencji i potrzeb.

Kontrola klimatu Velux Integra

Komfort podnosi dodatkowo zamontowany czujnik deszczu, jego zadaniem jest zamknięcia okien z chwilą, gdy zacznie padać deszcz. Po zamknięciu okna silnik i jego elementy są niewidoczne, co zapewnia estetykę wnętrza.

Udostępnij